Udział w Konferencji wiąże się z koniecznością wniesienia drobnej opłaty, która pokryje część faktycznych kosztów uczestnictwa. Płatności dokonuje się online, w trakcie rejestracji. Dostępne metody płatności to: karta płatnicza, przelew ekspresowy z wybranych polskich banków oraz PayPal.

Na wszystkie wpłaty są wystawiane faktury. Faktury wysyłamy na adres email podany przy rezerwacji w ciągu 3 tygodni po dokonaniu płatności.


♦ ♦ ♦

CZWARTKOWY PROGRAM INTEGRACYJNY

W czwartek po południu zapraszamy na fakultatywne warsztaty i ognisko integracyjne. Ceny:

  • Warsztaty oraz ognisko (bar sałatkowy, kiełbaski): 100 zł/grupa
  • Nocleg w hotelu 23 sierpnia: 150 zł/pokój (Cena obejmuje śniadanie dla dwóch osób dorosłych. Dodatkowe śniadania płatne na miejscu 30 zł/os. Dzieci do lat 3 jedzą bezpłatnie).

♦ ♦ ♦

PROGRAM PIĄTEK–SOBOTA

Opłaty za uczestnictwo w VI Konferencji SMA:

  • Dzieci i dorośli chorzy na SMA: bezpłatnie
  • Dziecko do lat trzech: bezpłatnie
  • Dziecko w wieku 4–15 lat: 50 zł
  • Osoba powyżej 16 lat: 100 zł

Opłata obejmuje udział we wszystkich punktach programu w piątek i sobotę oraz wszystkie posiłki i przerwy kawowe.

♦ ♦ ♦

NOCLEG 24 SIERPNIA

Opłata za nocleg 24 sierpnia wynosi 100 zł/pokój. Cena obejmuje pyszne śniadanie 25 sierpnia dla wszystkich nocujących. Ta zniżkowa cena jest możliwa dzięki hojności Sponsorów Konferencji.

Osoby potrzebujące pokoju w innych datach niż 23–25 sierpnia proszone są o dokonywanie rezerwacji i płatności bezpośrednio w hotelu.

♦ ♦ ♦

SPECJALNE ZAPROSZENIE

Rodziny, w których zdiagnozowano SMA w 2017 lub 2018 r. i które biorą udział w Konferencji po raz pierwszy, zapraszamy do udziału w całości programu bezpłatnie. Rodziny te prosimy o kontakt przed rejestracją celem otrzymania kodu rabatowego.

Rodziny SMA znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej proszone są o kontakt z Fundacją – mamy możliwość zwolnienia z opłat.

Odwołania i zwrot opłaty

  • W razie odwołania uczestnictwa w Konferencji do 31 lipca 2018 r. Organizator zwraca wpłaconą kwotę pomniejszoną o opłatę manipulacyjną w wysokości 25 zł (przeznaczoną na pokrycie opłat operatora bramki płatniczej oraz kosztów księgowych).
  • W razie odwołania rezerwacji od 1 sierpnia, a przed 15 sierpnia 2018 r. Organizator zwraca 50% wpłaconej kwoty (co wynika z warunków centrum konferencyjnego) pomniejszoną o opłatę manipulacyjną w wysokości 25 zł.
  • W razie odwołania dnia 15 sierpnia 2018 r. lub później, wpłacona opłata nie podlega zwrotowi. Przykro nam, ale do 15 sierpnia finalizujemy zamówienie noclegów i posiłków i potem nie możemy ich już odwołać.

Odwołania uczestnictwa można dokonać poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny z Fundacją.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję